Anahi & Kendall
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anahi & Kendall


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Poveste de Craciun...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Kryss.
Blonda Supremă ♥
Blonda Supremă ♥
Kryss.


Numarul mesajelor : 384979
Varsta : 32
Data de inscriere : 12/01/2009

Poveste de Craciun... Empty
MesajSubiect: Poveste de Craciun...   Poveste de Craciun... Icon_minitimeVin 23 Dec - 23:17

Incepand de maine,sper sa va placa ideea amantei mele.
O sa vedeti despre ce e vorba.
Sus In jos
Vanne.
Little sinner. ♥
Little sinner. ♥
Vanne.


Numarul mesajelor : 117613
Varsta : 26
Localizare : Marte , all day.
Data de inscriere : 03/01/2009

Poveste de Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de Craciun...   Poveste de Craciun... Icon_minitimeSam 24 Dec - 9:15

Ai amanta? Shocked.
Sus In jos
Kryss.
Blonda Supremă ♥
Blonda Supremă ♥
Kryss.


Numarul mesajelor : 384979
Varsta : 32
Data de inscriere : 12/01/2009

Poveste de Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de Craciun...   Poveste de Craciun... Icon_minitimeSam 24 Dec - 12:50

MrsWestwick. a scris:
Ai amanta? Shocked.
da ;>
e secret ;>
Sus In jos
Stresulet.
Mrs Reus.
Mrs Reus.



Numarul mesajelor : 132631
Varsta : 30
Localizare : Daegu, South Korea
Data de inscriere : 02/08/2010

Poveste de Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de Craciun...   Poveste de Craciun... Icon_minitimeSam 24 Dec - 18:39

Povestea incepe... v-as ruga sa nu se posteze decat la finalul ei Teddybear.
Sus In jos
Stresulet.
Mrs Reus.
Mrs Reus.



Numarul mesajelor : 132631
Varsta : 30
Localizare : Daegu, South Korea
Data de inscriere : 02/08/2010

Poveste de Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de Craciun...   Poveste de Craciun... Icon_minitimeSam 24 Dec - 18:40

Poveste de Craciun...


" It's the most wonderful time of the year..."


"Ce se intampla cu cadourile Mosului inainte sa ajunga la toti copiii planetei? Mos Craciun are ajutoare? Renii lui zboara? Cati are?! Cum ii cheama?!
Sa recapitulam! Se pare ca Mos Craciun este un batranel, cel mai faimos batranel de pe Pamant, cu o varsta de peste 300 de ani, batranelul cu cizme negre si barba alba ca zapada ce in fiecare an, in noaptea de 24 decembrie spre 25 decembrie, parca opreste timpul in loc si imparte tuturor copiilor cadourile mult visate. Renii Mosului zboara cu ajutorul unui praf magic si au si un nume. Cel mai cunoscut, cel din fruntea tuturor este Rudolph, urmeaza Blitzen, Comet, Cupid, Dancer, Dasher, Donder, Prancer si Vixen..."

Opreste televizorul. Deja era enervata de atatea documentare de Craciun, atatea filme...
" Oare cand o sa inceteze?"
" Calmeaza-te, surioara!"
" Dar ei nu vad? Mos Craciun nu exista!"
Mathew se uita la ea cu o spranceana ridicata. " Cum sa nu? Exista!"
Sonja zambeste fortat. Se ridica de pe scaun si se apropie de fereastra. " Nu exista! Iti spun eu Mathew! L-am asteptat ani la rand si nu mi s-a aratat! Nici macar o secunda. Mosul nu exista!"
" Sonja, inceteaza! O sa vezi, Mosul exista!"
" Of, degeaba! Mathew nu mai ai 5 ani ca sa crezi in el. Copiii mici cred in Mos Craciun!"
" De ce te porti asa? Lasa-i sa viseze! Sunt visele lor, nu ale mele sau ale tale"
Sonja deschide laptopul si incepe sa caute pe Google informatii despre satul lapon in care traieste Mos Craciun.
" Ce tot faci acolo?" intreaba Mathew.
" Iti demonstrez ca nu exista Mos Craciun. I-am trimis o scrisoare electronica. I-am cerut ceva imposibil: Sa ma faca sa cred in el!"
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poveste de Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de Craciun...   Poveste de Craciun... Icon_minitime

Sus In jos
 
Poveste de Craciun...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Photography[2]
» Cea mai frumoasa poza de Craciun.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anahi & Kendall  :: Party-
Mergi direct la: